Stiklų pardavimas

 

Viena iš įmonės veiklos sričių – automobilių stiklai. Siekiant pagerinti klientų aptarnavimą, įkūrėme internetinę svetainę www.tamsintistiklai.lt Mes tikime, kad tai padės sutaupyti klientų laiką bei lengviau išspręsti iškilusias problemas įsigyjant produktą ar paslaugą net neatvykstant į įmonę.

 

pimgpsh_fullsize_distr

Stiklų tamsinimas

 

Pakeičia automobilio išvaizdą:

Padidina komfortą:
Visos  plėvelės daugiau ar mažiau, priklausomai nuo rūšies, atspindi saulės spindulius.

Apsaugo keleivius:
Jei Jūsų automobilio stiklas avarijos atveju dūžta, kokybiškai užklijuota mūsų plėvelė padeda išlaikyti pavojingas stiklo šukes durų rėme.  plėvelė sulaiko iki   99 proc. UV spindulių, kenkiančių odai ir akims.

Apsaugo Jūsų automobilį:
Tai puiki investicija, neleidžianti nuvertėti Jūsų automobiliui. Sulaikydama 99 proc. UV spindulių, plėvelė neleidžia išblukti Jūsų salonui,  Visa tai leidžia palaikyti puikią prekinę Jūsų automobilio išvaizdą.

Matomumas:
Daugelis mano, jog tamsiu paros metu sunku vairuoti automobilį su tonuotais plėvele stiklais. Bet originalūs automobilių gamintojai gamina automobilius su originaliai “tamsiais” stiklais, kurių šviesos pralaidumas yra nuo 15 iki 20%. Taigi, jeigu automobilis yra tonuotas ne mažiau kaip 15% praleidžiančia šviesą plėvele, vairuojant tiek tamsiu, tiek šviesiu paros metu tai netrukdo matomumui.

 

netesla

Stiklų keitimas

Automobilio stiklo keitimas – neišvengiamas, jei pažeidimas yra didelis ir nepataisomas. Tokiu atveju Tamsinti stiklai ekspertai pasiruošę Jums pasiūlyti savo kvalifikuotas paslaugas. Užsakysime ir pristatysime stiklą kiekvienam automobiliui. Mes prekiaujame Sekurit Saint-Gobain , Pilkington , Guardian , Nord Glass , XYG ir kitų žinomų gamintojų produkcija. Naudodami kokybiškas medžiagas, specializuotus įrankius, darbai atliekami pagal automobilių stiklų gamintojų nustatytus reikalavimus.

 

MŪSŲ ĮMONĖ YPATINGĄ DĖMESĮ SKIRIA KLIENTŲ APTARNAVIMUI IR PASLAUGŲ KOKYBEI:

keičiame stiklus, pašalindami rūdis nuo kėbulo, sandariname;

restauruojame nehermetiškus “aprasojusius” autobusų šoninio stiklo paketus;

tonuojame stiklus itin kokybiška ir atsparia amerikietiška plėvele;

naudojame naujausias gamintojų pripažintas stiklų keitimo technologijas, priemones, įrankius bei medžiagas

Keičiame stiklus:

○ lengviesiems automobiliams;
○ visureigiams;
○ mikroautobusams;
○ krovininiam transportui;
○ žemės ūkio ir statybinei technikai;

Stiklai yra keičiami pagal gamintojų nurodytas technologijas, naudojant aukštos kokybės medžiagas bei specialiai tam skirtus įrankius.

Galime suremontuoti ar pakeisti bet kurį, bet kokios markės ar modelio transporto priemonės stiklą.

Su kiekvienu klientu dirbame individualiai. Galime iš kliento paimti automobilį ir jį sutvarkę pristatyti į vietą, kad klientas patirtų kuo mažiau nepatogumų.

 

keitimas